FriluftsRådet

Grønne Spirer

Dyr, dukker og fortælling for de mindste – Viborg

Start: 19. september 2018 09:00
Slut: 19. september 2018 16:00
Målgruppe: 0-3 års personale
Sted: Undallslund
Adresse: Kapt. Undalls Vej 1, 8800 Viborg
Ledige pladser: 1

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anne Marie Jensen (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Birgitte Lybæk, Randers Kommune)
  • Annita Andersen (Nørreå Børnehus, Viborg Kommune)
  • Birgitte Lybæk (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Birgitte Lybæk, Randers Kommune)
  • Carsten højmose (Børnehuset Himmelblå, Herning Kommune)
  • Conny Jensen (Bytroldene, Silkeborg Kommune)
  • Dorthe Bak Nielsen, Nørreå Børnehus (Nørreå Børnehus, Viborg Kommune)
  • Gitte Nielsen (Skovtroldene ved Heidi Videbech, Silkeborg Kommune)
  • Grethe Lyng (Nørre Nissum Børneunivers, Lemvig Kommune)
  • Grethe U. Rasmussen (Naturbørnehaven Thorlund, Ikast-Brande Kommune)
  • Hanne Faurby (Nr. Vium Børnehus, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Hanne Madsen (Dagplejen Område sydøst gr. 3, Viborg Kommune)
  • Heidi Knudsen (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Birgitte Lybæk, Randers Kommune)
  • Inger Kristensen (Levring Børnehus, Skovtroldene, Silkeborg Kommune)
  • Kursist 2 (Vojensbørn, Haderslev Kommune)
  • Kursist 2 (Nørrelandskirkens Børnehus, Holstebro Kommune)
  • Lena Kvistborg (Stillings Grønne Spirer 2, Skanderborg Kommune)
  • Linda Bjarnatottir (Hassel-Huset, Horsens Kommune)
  • Lone Hallund Sørensen (Dagplejen I Kolding gruppe 1, Kolding Kommune)
  • Louise Frohn Østerby (Nørrelandskirkens Børnehus, Holstebro Kommune)
  • Mona Rasmussen (Dagplejen Område sydøst gr. 3, Viborg Kommune)
  • Nicole Mortensen (Vojensbørn, Haderslev Kommune)
  • Pia Kirkevang (Børnehuset Himmelblå, Herning Kommune)
  • Signe Sommer (Spirevium Friluftsbørnehave og -vuggestue, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Susanne Falckenberg (Naturbørnehaven og Vuggestuen Gregers Krabbe, Rebild Kommune)
  • Tanja Skjødt (Levring Børnehus, Skovtroldene, Silkeborg Kommune)
  • Tina Borum (Nørre Nissum Børneunivers, Lemvig Kommune)
  • Tina Rasmussen (Naturbørnehaven Thorlund, Ikast-Brande Kommune)
  • Tina Rosenkrans Pedersen (Stillings Grønne Spirer 1, Skanderborg Kommune)
  • Tina Wrede (Hassel-Huset, Horsens Kommune)
  • Vivi Pagård Fisbechhus (Naturdagplejere gr 13 Spentrup ved Pia Pedersen, Randers Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website