FriluftsRådet

Grønne Spirer

Hundred mus med haler på

Start: 10. september 2019 09:00
Slut: 10. september 2019 15:00
Målgruppe: 0-3 års personale
Sted: Naturskolen i Undallslund
Adresse: Kapt. Undalls vej 1, 8800 Viborg
Ledige pladser: 6

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anne Marie Willumsen Boel (Grøn Dagpleje Lemvig II, Lemvig Kommune)
  • Charlotte Holdt Jacobsen (Privat naturdagpleje i Klakring, Hedensted Kommune)
  • Diane Wangsøe (Naturdagplejere gr 7 Bjerregrav ved Diane Wangsøe, Randers Kommune)
  • Dianna (Hanstholm Naturvuggestue, Thisted Kommune)
  • Emma Sigaard (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Eva B. Pedersen (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Hanne Rysgaard Villadsen (Thisted Kommune dagplejegruppe 1, Hurup og Snedsted, Thisted Kommune)
  • Hanne Skammelsen (Hover Torsted Børnehus, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Heidi Videbech (Skovtroldene ved Heidi Videbech, Silkeborg Kommune)
  • Ida Sørensen (Grøftekanten, Holstebro Kommune)
  • IDA test (uden mail) (idas dagpleje, København Kommune)
  • Janne Bjerregaard Nielsen (Gjerlev/Hald, Randers Kommune)
  • Jannie Struntze Jensen (Skals Børnehus (tidligere Kærhuset/Rosengården), Viborg Kommune)
  • Karina Bech (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Karin Elkjær (Spirevipperne Møldrup/Skals område nord, Viborg Kommune)
  • Lilli Storm (Hanstholm Naturvuggestue, Thisted Kommune)
  • Lissy Loch (Holstebro Dagpleje gruppe 3, Holstebro Kommune)
  • Margit Albertsen (Spirevipperne Møldrup/Skals område nord, Viborg Kommune)
  • Maria Ejlsborg Sørensen (Små Naturpoder/Maria Ejlsborg Sørensen, Viborg Kommune)
  • Mariette Olesen (Børnehuset Myretuen Sindal, Hjørring Kommune)
  • Mona Lise Nielsen (Thisted Kommune dagplejegruppe 1, Hurup og Snedsted, Thisted Kommune)
  • Nina Geerea (Børnehuset Myretuen Sindal, Hjørring Kommune)
  • Pernille Lund (Nørreå Børnehus, Viborg Kommune)
  • Rikka Thoft Fuglsang (Små Naturpoder/Rikka Thoft Fuglsang, Viborg Kommune)
  • Rikke Løgager (Favrskov Grønne Spirer Hold 3, Favrskov Kommune)
  • Susanne Barfoed (Humlums private pasningsordning, Struer Kommune)
  • Susi Kjeldsen (Gjerlev/Hald, Randers Kommune)
  • Tenna Linde (Grøftekanten, Holstebro Kommune)
  • Tina (Skovtroldene ved Heidi Videbech, Silkeborg Kommune)
  • Vibeke Due Hansen (Hover Torsted Børnehus, Ringkøbing-Skjern Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website