FriluftsRådet

Grønne Spirer

Sunde børn i en sund natur

Start: 3. juni 2019 09:00
Slut: 3. juni 2019 15:30
Målgruppe: 3-6 årige
Sted: Egholm - Ålborg
Adresse: Færgen afgår fra Egholm Færgevej 23, 9000 Aalborg kl 9.00 - se mere i beskrivelsen
Ledige pladser: 6

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anette Jensen (Børnehuset Himmelblå PP, Aalborg Kommune)
  • Anna Dollerup Primdahl (Fribørnehaven Sirius, Mariagerfjord Kommune)
  • Anne Marie Sønderskov Thorhauge (Børnehaven Bautastenen, Aalborg Kommune)
  • Anne Mette Christensen (Skørbæk/Ejdrup Naturbørnehave, Aalborg Kommune)
  • Annika L. Steffensen (Glesborg SFO, Norddjurs Kommune)
  • Bente Sohn Iversen (Børnehuset Himmelblå PP, Aalborg Kommune)
  • Celina Bengtzon (Daginstitutionen Troldehulen, Aalborg Kommune)
  • Dorte Hollands (Skørbæk/Ejdrup Naturbørnehave, Aalborg Kommune)
  • Gitte Sloth (Glesborg SFO, Norddjurs Kommune)
  • Iben Staal (Naturbørnehaven Vester Hassing, Aalborg Kommune)
  • Inge Lindberg (Gjessø Børnehave, Silkeborg Kommune)
  • Karen Mette Ydesen (Friskolen Skallerups daginstitution SøLøVen, Hjørring Kommune)
  • Lars Hoff George Larsen (Mariehuset - aalborg, Aalborg Kommune)
  • Linda R. Kristensen (Fribørnehaven Sirius, Mariagerfjord Kommune)
  • Lise Kobbersmed (Børnehuset Vimmmerby, Aalborg Kommune)
  • Lotte Hillgaard Hansen (Børnehuset Viborgvej, Randers Kommune)
  • Mai Faber (Naturbørnehaven Vester Hassing, Aalborg Kommune)
  • Melissa Rasmussen (Landsbyordningen Ellidshøj, Aalborg Kommune)
  • Mette Buus Nielsen (Børnehaven Gartnergården, Aalborg Kommune)
  • Michelle Klitgaard (Daginstitutionen Troldehulen, Aalborg Kommune)
  • Peter Hebgaard Knudsen (Mariehuset - aalborg, Aalborg Kommune)
  • Sarah Maria Søberg (Børnehuset Vimmmerby, Aalborg Kommune)
  • Sebastian Dam Kastrup (Børnehuset Viborgvej, Randers Kommune)
  • Sille Bloch-Nielsen, Daginstitutionen Roden

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website