FriluftsRådet

Grønne Spirer

Natur og udeliv - vi bruger naturens ressourcer

Start: 9. maj 2019 09:00
Slut: 9. maj 2019 15:30
Målgruppe: 0-3 års personale
Sted: Bålhuset ved Jagtens Hus
Adresse: Molsvej 34, 8410 Rønde.
Ledige pladser: 7

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anita Andersen (Børnehuset Viborgvej, Randers Kommune)
  • Bodil Hedegaard (Dagtilbud Brædstrup Dagplejen, Horsens Kommune)
  • Christina Elkjær (Børnehuset Ringvejen, Syddjurs Kommune)
  • Dorthe Buch Nielsen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Gitte Fihl Frederiksen (Børnehuset Mælkevejen, Faxe, Faxe Kommune)
  • Gitte Syhler (Pilehuset, Frederikssund Kommune)
  • Greta Brycke Madsen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Hanne Busse (Dagplejen Børneby Midt, Norddjurs Kommune)
  • Hanne Friis (Naturdagplejere gr 15 Stevnstrup ved Hanne Friis, Randers Kommune)
  • Henriette Babis Larsen (Børnehuset Mælkevejen, Faxe, Faxe Kommune)
  • Jette Gjørtz (Naturdagplejere gr 15 Stevnstrup ved Hanne Friis, Randers Kommune)
  • Joan Baun (Skovtumlinger, Dagplejen område Auning, Norddjurs Kommune)
  • Julie Enevoldsen (Børnehaven Savværket, Norddjurs Kommune)
  • Julie Rugi Ankerstjerne Mikkelsen (Børnehuset Kombi, Randers Kommune)
  • Katrine Friis (Børnehuset Hadbjerg, Favrskov Kommune)
  • Louise Pannerup (Børnehuset Hadbjerg, Favrskov Kommune)
  • MarianFriis Sørensen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Maria Nielsen (Naturdagplejergr 5 Romalt ved Birgitte Pedersen, Randers Kommune)
  • Mette Hedegaard (Naturdagplejere gr 6 Spentrup ved Mette Hedegaard, Randers Kommune)
  • Mette Jensen (Børnehaven Savværket, Norddjurs Kommune)
  • Pia Pedersen (Naturdagplejere gr 6 Spentrup ved Mette Hedegaard, Randers Kommune)
  • susanne østergård (Skovtumlinger, Dagplejen område Auning, Norddjurs Kommune)
  • Tina Hvam (Naturdagplejergr 5 Romalt ved Birgitte Pedersen, Randers Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website