FriluftsRådet

Grønne Spirer

Spring Ud i Naturen, Randers

Start: 3. oktober 2014 09:30
Slut: 3. oktober 2014 16:00
Målgruppe: 0-6 års personale
Sted: Randers Naturcenter
Adresse: Gudenåvej 20, 8920 Randers NV
Ledige pladser: 9

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anne- Mette Weirauch Villadsen (Mariager-naturdagplejere (10), Mariagerfjord Kommune)
  • Annette Rasmussen (Naturdagplejere gr 9, Harridslev Mellerup ved Anette Rasmussen, Randers Kommune)
  • Bende Lauridsen (gruppe 10 Havndal, Randers Kommune)
  • Benjamin (Moseskellet vuggestue og børnehave, Randers Kommune)
  • Bente Hedegaard (Bondegårds Børnehaven Regnbuen, Mariagerfjord Kommune)
  • Birgitte Lybæk (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Birgitte Lybæk, Randers Kommune)
  • Birthe Bøgild (Børnehuset Overvænget, Randers Kommune)
  • Bolette Pedersen (Privat Børnepasningsordning Tyttebøvsen, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Camilla Siegenfeldt (Birkebo, Randers Kommune)
  • Christian Hejlesen (Børnehuset Overvænget, Randers Kommune)
  • deltager 1 (Vuggestuen Firkløveren, Randers Kommune)
  • deltager 2 (Vuggestuen Firkløveren, Randers Kommune)
  • Dorte Horn Knudsen (Birkebo, Randers Kommune)
  • Dorthe Ladefoged (Gruppe 132, Silkeborg Kommune)
  • Eline Storgaard Andersen (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Else Hougaard (Børnehuset Bækkestien, Randers Kommune)
  • Eva B. Pedersen (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Eydna (Moseskellet vuggestue og børnehave, Randers Kommune)
  • Hanne Friis (Naturdagplejere gr 15 Stevnstrup ved Hanne Friis, Randers Kommune)
  • Helene Hansen (Aale Hjortsvang Børneby, Hedensted Kommune)
  • Inger Schjøtt (Dagplejer Inger Schjøtt, Vejen Kommune)
  • Jannie Stoltze (Naturdagplejere gr 1 Vorup 1, Randers Kommune)
  • Joan H. Sørensen (Hou landsbyordning, Aalborg Kommune)
  • Joan Wyke (Børnehuset Ålykke, Randers Kommune)
  • Kirsten Jensen (Krible Krable Huset, Odder Kommune)
  • Lone Ilsø (Den integrerede institution Bifrost, Odder Kommune)
  • Louise Skov (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Majbrit Pedersen (Thorsager Skole og Børnehus, Syddjurs Kommune)
  • Majbritt Hegewald (Børnehuset Ålykke, Randers Kommune)
  • Margit N Petersen (Børneinstitutionen Skovbakken Skovbørnehaven, Odder Kommune)
  • Nina Hartmann (Vuggestuen Bjørnbaksvej, Aarhus Kommune)
  • Rikke Løgager (Favrskov Grønne Spirer Hold 3, Favrskov Kommune)
  • Tina Thuesen (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Trine Jensen (Krible Krable Huset, Odder Kommune)
  • Ulla Salomonsen (Mariager-naturdagplejere (10), Mariagerfjord Kommune)
  • Vivi Havmøller (Grenaa Skovbørnehave, Norddjurs Kommune)
  • Winnie Elmose (Den integrerede institution Bifrost, Odder Kommune)

Venteliste:
  • Else Sørensen (Bjedstrup Børnehus, Skanderborg Kommune)
  • Jytte Andreasen (Børnehuset Skovdalen, Randers Kommune)
  • Louise Knudsen (Børnehuset Bækkestien, Randers Kommune)
  • Nina Mortensen (Jammerbugt naturdagplejere - Aabybro. (gr 1) ved Nina Mortensen, Jammerbugt Kommune)
  • Trine Hagner (Grenaa Skovbørnehave, Norddjurs Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website