FriluftsRådet

Grønne Spirer

Efterår i naturen med med bål og bevægelse

Start: 9. oktober 2019 09:30
Slut: 9. oktober 2019 16:00
Målgruppe: 3-6 årige
Sted: Høbjerghytten
Adresse: Ved Skoven 6, 3200 Helsinge
Ledige pladser: 1

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Anna Sundin (Skovvang Børnehus, Allerød Kommune)
  • Annette Jensen, Boager Børnehave, mbson@gribskov.dk (Gratis til kurset i Gribskov 9. oktober, None)
  • Gitte Wagner (Børnehuset Slotsgården, Frederikssund Kommune)
  • Helle Ahrensberg (Børnehuset Brumbassen, Gribskov Kommune)
  • Ingelise Andreasen (Børnehuset 8-Tallet, København Kommune)
  • Janni Black (Børnehuset Stauninggården, Helsingør Kommune)
  • Jette Warrer (SFO'en på Svebølle Skole, Kalundborg Kommune)
  • Kamilla Friis (Børnehuset Stauninggården, Helsingør Kommune)
  • Karina Nielsen (SFO'en på Svebølle Skole, Kalundborg Kommune)
  • Kim K Lassen (Børnehaven Skovsneppen, Allerød Kommune)
  • kursist (Børneøen Bonsai, Gentofte Kommune)
  • Lene Grau Yttergren, Skt. Helene Børnehus (Gratis til kurset i Gribskov 9. oktober, None)
  • Linda Nielsen (Troldehøj Fredensborg, Fredensborg Kommune)
  • Line Dahl Lauritzen (Troldehøj Fredensborg, Fredensborg Kommune)
  • Lisa Rasmussen (Naturbørnehaven Gl. Tølløse A/S, Holbæk Kommune)
  • Lone Lanng, Børnehuset Mariahøj, Lone Lanng, Amager Landevej 50A, st tv, 2770 Kastrup (Kursister efterår 2019, None)
  • Louise Haibrock (Gribskov Naturbørnehave, Gribskov Kommune)
  • Maj-Brith Devald (Børnehuset Skovly, Roskilde Kommune)
  • Mark Schroll (Naturbørnehaven Gl. Tølløse A/S, Holbæk Kommune)
  • Maya Lind (Børnehuset Skovly, Roskilde Kommune)
  • Mette, Bjørnegården i Annisse (Gratis til kurset i Gribskov 9. oktober, None)
  • Michael Sonniks, Bjørnegården i Annisse (Kursister efterår 2019, None)
  • Pernille Søndergaard (Børnehuset Kærlodden, Ballerup Kommune)
  • Rene Kokhholm Kristensen (Børnehuset Kærlodden, Ballerup Kommune)
  • Richard Scott Martin (Børnehuset 8-Tallet, København Kommune)
  • Simone Neve Olsen (Børnehuset Krudthuset, Furesø Kommune)
  • Sisse Skov Søndergaard (Børnehuset Krudthuset, Furesø Kommune)
  • Sys Ferslev Skjellerup (Naturbørnehaven Dragen, Albertslund Kommune)
  • Tinie Bøgh (Skovvang Børnehus, Allerød Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website