FriluftsRådet

Grønne Spirer

Natur, udeliv, sanser og bevægelse

Start: 24. september 2019 09:30
Slut: 24. september 2019 16:00
Målgruppe: 1-6 års personale
Sted: Naturcenter Harrild Hede nær Herning
Adresse: Fasterholtvej 36, 7330 Brande
Ledige pladser: 2

Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Allan (Nørreå Børnehus, Viborg Kommune)
  • Alma Irene Iversen (Landsbyhaven, Hedensted Kommune)
  • Anja Elli Jakobsen, Børnehaven Hættegården, EAN nr. 5798006910946 (Kursister efterår 2019, None)
  • Anja Præstholm (Børnehaven Bøgehaven, Hedensted Kommune)
  • Bente Mølkjær (Vorgod Barde, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Birgitte Guldberg Pedersen (Blåbjerg Friskole og Børnehave, Varde Kommune)
  • Christina Juul Rasmussen (Børnehuset KFUM, Odense Kommune)
  • Conny Olesen (Vorgod Barde, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Dorte Pedersen (Herning Valgmenigheds Skovbørnehave Og Vuggestue, Herning Kommune)
  • Dorthe Groth (Langhøj Dagtilbud, Struer Kommune)
  • Gitte Lindegaard Ottesen (Børnehaven Bøgehaven, Hedensted Kommune)
  • Hanne Villumsen (Børnehuset Lille Dalby, Hedensted Kommune)
  • Helle Overgaard Sørensen (Myretuen Ryslinge, Faaborg-Midtfyn Kommune)
  • Ib Gren Funk-Hansen (Børnehuset Solstrålen, afd: Skoven, Herning Kommune)
  • Janni Aarup Nielsen (Holstebro Dagpleje gruppe 2, Holstebro Kommune)
  • Jean Almosetoft, Børnehaven Hættegården, EAN nr. 5798006910946 (Kursister efterår 2019, None)
  • Jonas Dalsgaard (FDF Spurvehuset, Viborg Kommune)
  • Jonna Grønbæk (Børneuniverset Mejdal Skovbørnehaven, Holstebro Kommune)
  • Kasper Krarup (Vemb Børnehave, Holstebro Kommune)
  • Kirsten Poulsen (Kløverløkken, Fredericia Kommune)
  • Lone Worm (Børnehaven Gl. Kongevej i Videbæk, Ringkøbing-Skjern Kommune)
  • Louise Jeppesen (Feldborg Frie Børneunivers, Herning Kommune)
  • Malene Larsen (Myretuen Ryslinge, Faaborg-Midtfyn Kommune)
  • Martin Andersen (Herning Valgmenigheds Skovbørnehave Og Vuggestue, Herning Kommune)
  • Martin Kajhøj Hansen (Årre Børnehave, Varde Kommune)
  • Mette Ulrich
  • Monika Dalgaard Frederiksen (Børnehuset Solstrålen, afd: Skoven, Herning Kommune)
  • Morten Friis (Vemb Børnehave, Holstebro Kommune)
  • Pernille Lund (Nørreå Børnehus, Viborg Kommune)
  • Rie Christensen (Børneuniverset Mejdal Skovbørnehaven, Holstebro Kommune)
  • Susanne Kjøbmand (Langhøj Dagtilbud, Struer Kommune)
  • Susanne Thrane (Børnehuset KFUM, Odense Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website