FriluftsRådet

Grønne Spirer

Konference - de 0-3 årige i den nære natur med krop og sanser

Start: 23. juni 2021 09:30
Slut: 23. juni 2021 16:00
Målgruppe: 0-3 års personale
Sted: Randers Naturcenter
Adresse: Gudenåvej 20, 8920 Randers
Ledige pladser: 4
Tilmeld dette kursus
Deltagerliste: Deltagerliste som Excel-ark

  • Ann Christina Friis Thomsen (Favrskov Grønne Spirer Hold 3, Favrskov Kommune)
  • Anne Cordes Kryger (Naturdagplejere gr 12 ved Anne Cordes Kryger, Randers Kommune)
  • Anne Jeanette Buch (Børnehuset Elgårdsminde, Skanderborg Kommune)
  • Anne Mette Aaen Christensen (Daginstitutionen Kometen, Aalborg Kommune)
  • Anne Mette Jacobsen (Naturdagplejere område Øst ved Gine Madsen, Viborg Kommune)
  • Anni Kondrup (Naturdagplejere gr 14 Øst ved Lene Worm, Randers Kommune)
  • Betina Kaptain (Børnehuset Overvænget, Randers Kommune)
  • Birthe Juul Kristiansen (Naturdagplejere gr 15 Stevnstrup ved Hanne Friis, Randers Kommune)
  • Christina Manstrup Knudsen (Daginstitutionen Troldehulen, Aalborg Kommune)
  • deltager 1 (Vuggestuen Firkløveren, Randers Kommune)
  • deltager 2 (Vuggestuen Firkløveren, Randers Kommune)
  • Dorthe Buch Nielsen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Dorthe Jørgensen (Daginstitutionen Kometen, Aalborg Kommune)
  • Eva Øster (Spirevipperne Møldrup/Skals område nord, Viborg Kommune)
  • Eydna (Moseskellet vuggestue og børnehave, Randers Kommune)
  • Gitte Skjødt Mohr (Dagplejen i Kristrup/Paderup - Lone Christensen, Randers Kommune)
  • Greta Brycke Madsen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Hanne Busse (Dagplejen Børneby Midt, Norddjurs Kommune)
  • Hanne Madsen (Dagplejen Område sydøst gr. 3, Viborg Kommune)
  • Helle Thomsen (Moseskellet vuggestue og børnehave, Randers Kommune)
  • Inga Lykke Holst (Naturdagplejere gr 1 Vorup 1, Randers Kommune)
  • Jeanette Vinther Søgaard (Børnehuset Midgaard, Randers Kommune)
  • Jette Andersen (Naturdagplejere gr 15 Stevnstrup ved Hanne Friis, Randers Kommune)
  • Kimie Præsius Lapan (Dagplejen Dagtilbud Brædstrup, Horsens Kommune)
  • Kirsten Marie Møller Sørensen (Naturdagplejere gr 12 ved Anne Cordes Kryger, Randers Kommune)
  • Lisbeth Bay (Naturdagplejere gr 1 Vorup 1, Randers Kommune)
  • Lone L. Christensen (Dagplejen i Kristrup/Paderup - Lone Christensen, Randers Kommune)
  • Louise Thun Kalsmose (Dagplejen Børneby Midt, Norddjurs Kommune)
  • Maiken Monique Milton (Daginstitutionen Troldehulen, Aalborg Kommune)
  • MarianFriis Sørensen (Område Grenaa Voldby gruppen, Norddjurs Kommune)
  • Marianne Toft Otte (Børnehuset Midgaard, Randers Kommune)
  • Marian Winthereig (Spirevipperne Møldrup/Skals område nord, Viborg Kommune)
  • Marlene Sommer Jørgensen (Børnehuset Æblehaven, Randers Kommune)
  • Michelle Stoyer (Børnehuset Æblehaven, Randers Kommune)
  • Pernille Thoft (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Heidi Knudsen, Randers Kommune)
  • Rikke Møller Nyvang (Dagplejen i Kristrup/Paderup - Lone Christensen, Randers Kommune)
  • Susanne Smed Rasmussen (Børnehuset Hadbjerg, Favrskov Kommune)
  • Therese Kastbjerg (Børnehuset Hadbjerg, Favrskov Kommune)
  • thi be thi pham (eventyrhuset, vuggestuen i dagtilbud Brædstrup, Horsens Kommune)
  • Tina Eriksen (Naturdagplejere gr 12 ved Anne Cordes Kryger, Randers Kommune)
  • Tove Hansen (Naturdagplejere gr 3,assentoft ved Heidi Knudsen, Randers Kommune)

  • Hovedsite
  • Blå Flag
  • Grønt Flag - Grøn Skole
  • Grønne Spirer
  • FEE
  • FEE
  • CO2 neutralt website